I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona „prawdziwą” i „wierną” jest.
prof. Jan Hartmann

Może w obliczu powyższego cytatu warto choć na chwilę pochylić się nad treściami wprowadzanego w Gdańsku programu „zdrowia prokreacyjnego” ZDROVVE LOVE skierowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Myślisz, że takie programy nie pojawią się wkrótce w Gdyni, Rumi czy Wejherowie? Nie łudź się. Najpierw opowiedzą Ci o wolności i różnorodności, później pokolorują tęczą kilka szkół. W lokalnej gazecie ukaże się wywiad z pokrzywdzonym nastoletnim gejem. Inny, bez nazwiska, „wyjdzie z szafy”. W międzyczasie obsmaruje się Twojego księdza, podsumowując, że celibat to anachronizm. Na plakacie pokażą Ci tęczowe rodziny, a jakiś celebryta opowie w galerii, że teraz w wielkim świecie to wszystko jest normą. Bo mamy wolność, panie i panowie.

Gdy cztery lata temu gościliśmy w Gdańsku Gabriele Kuby, niemiecką socjolog, która opowiadała nam, jak wygląda propaganda homoseksualna w Niemczech i jak przełożyło się to na edukację seksualną w szkołach, myślałem tak jak większość z nas: w Polsce to się nigdy nie wydarzy. Teraz żałuję, bo w Gdańsku mleko już się rozlało…
ZDROVVE LOVE nie tylko seksualizuje nasze dzieci. Ten program rozbija nasze rodziny, niszczy pojęcie miłości, wierności małżeńskiej. Zawiera ideologiczne przesłania o płci, które nijak się mają do elementarnej wiedzy o biologii człowieka. Jego celem jest stworzenie idealnego bezrefleksyjnego konsumenta dóbr i kredytów.

Kilka cytatów dla otrzeźwienia i nabrania chęci do działania:
PRAWA SEKSUALNE DZIECI
– Zgodnie z deklaracją praw seksualnych masz prawo do równości i wolności od dyskryminacji… Nie dyskryminuj osób LGBTIQ, a jeśli jesteś taką osobą, masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne, jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera/partnerki/partnerów satysfakcjonujące.
– Twoje życie seksualne jest Twoje; nie musisz się z niego tłumaczyć. Zawieraj związki, jakie chcesz, oparte na zgodzie każdej ze stron.
– Masz prawo do korzystania ze wszystkich swoich praw seksualnych niezależnie od Twojej płci, rasy, wieku, orientacji seksualnej i tym podobnych.
– Prawo do zawierania, życia w i rozwiązywania małżeństw, związków partnerskich i innych relacji opierających się na pełnej i niewymuszonej zgodzie Twojej i partnera: nikt nie może Ci nakazać ani zakazać, z kim się zwiążesz; to Ty decydujesz, w jakiej chcesz być relacji.
TOŻSAMOŚĆ SEKSUALNA
Najczęściej mówi się o orientacji heteroseksualnej, homoseksualnej i biseksualnej. Istnieją również inne formy wyrażania się ludzkiej seksualności…
Każda osoba może określić swoją orientację seksualną w całkowicie niepowtarzalny sposób, zupełnie wyjątkowym określeniem.

Mało??? Całość materiałów o ZDROVVE LOVE znajdziecie na www.odpowiedzialnygdanski.pl